Phyto5 lokacije

Kozmetični salon Anja, Anja Knez s.p.

Kozmetični salon Anja, Anja Knez s.p.

030 617 679 | anja@kozmeticni-salon.eu | Cankarjeva cesta 4, 1370 Logatec
Kozmetični salon Bellis, Anja Boncelj s.p.

Kozmetični salon Bellis, Anja Boncelj s.p.

041 926 711 | boncelj.anja@gmail.com | Rožna ulica 32 , 4208 Šenčur
Lepotni center STIL, Helena Arh s.p.

Lepotni center STIL, Helena Arh s.p.

041 530 204 | tempeljsonca@gmail.com | Litijska cesta 188, 1261 Ljubljana- Dobrunje
SPA V MESTU, Tinka Plohl s.p.

SPA V MESTU, Tinka Plohl s.p.

051 367 907 | tinka@spavmestu.si | Trubarjeva cesta 45, 1000 Ljubljana
Kozmetični Studio S, Suzana Habe

Kozmetični Studio S, Suzana Habe

031 392 861 | habe.suzana@gmail.com | Vodnikova 8, 5208 Idrija
Hiša kozmetike Lišparija, Alenka Sovdat

Hiša kozmetike Lišparija, Alenka Sovdat

040 711 611 | alenka@lisparija.si | Ljubljanska cesta 16, 1360 Vrhnika

Salon 33, Magdalena Mekina s.p.

041 789 108 | salon33@siol.net | Sinja gorica 21, 1380 Cerknica